סוגי הכתבות שאנחנו מפיקים

לכל אירוע משפחתי, ישנה דרך מיוחדת לתעד את הרגעים המרגשים. באמצעות המיקרופון הפתוח, נוכל לשמוע את כל הברכות החמות, להנציח את הקרובים והקרובות אומרים את כל אשר על ליבם, ולתעד בצילום מקורי את השמחות, החברים, הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה, ועוד המון!

עסק עצמאי דורש יחס אישי, ראיון אחד על אחד, התאמה לפי צרכים וסדר גודל תקציבי מתוכנן היטב. כאן בעלי עסקים עצמאיים זוכים לקבל כתבה בניחוח אותנטי, לעמוד ביחד מול המצלמה ולא לבד, לנהל שיחה אמיתית עם המראיין המגיש, ולענות על שאלות שתואמו היטב מבעוד מועד.

אירועי ספורט, שטיח אדום, השקות, הצגות חדשות וכנסים של חברות, לעיתים קרובות מסוקרים על ידי ערוצי טלוויזיה מסחריים, ובכל זאת עשרות חברות בוחרות בנו מדי שנה, על מנת שיכולו להיות בעלי השליטה והדעה בכל הקשור לדרך בה מסקרים את האירוע המדובר. יחד עם צוות שטח מנוסה, אנו מסקרים, מראיינים אורחים, ויוצרים קולאז' אמיתי לחוויית האירוע.

בעלי עסקים וחברות בוחרים בנו מדי שנה, על מנת שיוכלו להיות בעלי השליטה והדעה, בכל הקשור לדרך בה מבצעים את הראיון על הצד הטוב ביותר. יחד עם צוות הפקה מנוסה, הכולל צלם, עורך, תאורן, מאפרת צמודה ומפיקה אישית - אנו מראיינים בעלי עסקים, חברות ואת לקוחותיהם יחד איתם - ויוצרים קולאז' אמיתי לחווייה אינפורמטיבית ואותנטית כאחד.

צריך להתחיל מאיפשהו, השאירו פרטים ובואו נדבר...

לירן נוטיק כתבות וידאו ותוכן  |  052-8580282  |  Notik.TV@gmail.com

© 2020 Built by Liran Notik  |